Fikret Orman’dan Japonya Projesi Açıklaması

Spor toto Süper lig ekiplerinden Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman,koşullar ne olursa olsun Siyah-Beyazlı kulübü en iyi yerlere getirme konusunda attıkları adımlardan vazgeçmeyeceklerini bildirdi.

Fikret Orman,siyah-beyazlı kulübün ekim sayısındaki yazısında,Japonya’nın köklü medya kuruluşu Mainichi-Sponichi grubu ile yaptıkları global medya iş ortaklığını hatırlatarak,şunları söyledi:

‘Mainichi-Sponichi grubunun Japonya’daki medya gücünün de desteği ile çeşitli projeleri birlikte hayata geçireceğiz.Buradaki temel amacımız, Mainichi Gazetesi ve Japon Kültürünü taraftarımıza ve Türkiye’ye tanıtırken,Beşiktaş’ı da önce Japonya’da,sonra da uluslararası anlamda daha fazla bilinirliğe sahip bir marka haline getirmek.

Olağanüstü seçimli genel kurulda oylarını kullananlara teşekkür eden Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman,’Olağanüstü Tüzük Tadil Genel Kurul Toplantısını ve Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısını geçen ay gerçekleştirdik.Genel kurulumuzda tüzüğümüzün ivedi olarak yenilenmesi gereken dört maddesini değiştirdik.Olağanüstü Seçimli Genel Kurulunda oylarını kullanarak Beşiktaş’a sahip çıkan üyelerimize teşekkür ediyorum.

Kulübümüz ve Ülkemiz açısından zor bir süreç bizi bekliyor.Koşullar ne olursa olsun Beşiktaş’a hizmet edeceğimize ve kulübümüzü en iyi yerlere getirme konusunda attığımız adımlardan asla vazgeçmeyeceğimize inanmanızı istiyorum.Şeklinde görüşler belirtti.

Amatör Branşlarda Siyah-Beyazlı takımın yatırımlarını güçlendirdiğini vurgulayan Fikret Orman,şunları da söyledi:

‘Beşiktaş Mogaz takımımız,on beşinci Süper Kupa’yı müzemize getirirken,kadın Voleybol takımımız da Balkan Kupasının sahibi oldu.Kulübümüzün yatırımları güçlendirdiği en genç branşlarımızdan E-spor League of legends takımımız ise yükselme liginde sezonu şampiyon olarak tamamladı ve gelecek sezondan itibaren Vodafone Freezone League Of Legends Şampiyonluk liginde mücadele etme hakkında kazandı.

Bizleri gururlandıran takımlarımızı tebrik eder,Beşiktaş armasını taşıyan tüm sporcularımıza yeni sezonlarında başarılar diliyorum.

Öte yandan Yazısında,Cumhuriyet Bayramını da kutlayan Fikret Orman,’Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ile büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyetinin 95.yıl dönümünün heyecanını yaşamaktayız.En büyük Beşiktaşlı Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının aydınlattığı yolda azim ve kararlılık ile yürüyüşümüz devam edecektir Şeklinde açıklamalarda bulundu Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman.

Öte yandan yukarıda belirttiğimiz gibi Projeleri hayata geçirmek için Japonya’nın köklü Medya kuruluşu Mainichi-Sponichi grubu ile yaptıkları global sözleşmenin de çok önemli olduğunu da söyledi Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman.

Öte yandan Beşiktaş Spor Kulübü geçtiğimiz hafta evinde oynadığı Kayserispor müsabakasında galibiyet sevinci yaşarken,Beşiktaş Spor Kulübünün maçlarını oynadığı Vodafone Park Stadında Çimlerin yenilenme çalışmaları da sürüyor.

Vodafone Park stadının zemininin ligin başlarındaki zeminden biraz daha düzgün olduğu Ligde oynanan Kayserispor maçında da Dikkatleri çekti diyebiliriz. Vodafone Park Stadının Çimlerinin yenilenme çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor.

Çim yenileme çalışmalarının bir kaç gün içerisinde bitmesi de bekleniyor.Öte yandan Milli takım arasına girmeden önce bir müsabaka daha oynayacak olan Beşiktaş Ligdeki son müsabakayı da kazanmak için mücadeleye çıkacak.Beşiktaş bu müsabakayı Kazanarak Milli araya Moralli gitmek ve Lig’deki şampiyonluk yarışını devam ettirmek istiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir