GiresunSpor Başkanından Dikkat Çekici Açıklamalar

Spor toto 1.Lig ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Bozdağ, Şu ana kadar sadece teknik direktör Hüseyin Kalpar ile görüştüm. Hüseyin hoca ile yarım saat süren bir telefon görüşmesi yaptım dedi. .Öte yandan Bozdağ kaybettikleri müsabakada, golü atan Adanaspor’lu Hakan Barış’ın kendisine küfür ettiğini de söyledi.

Spor toto 1.lig ekiplerinden Giresunspor’un kulüp Başkanı Mustafa Bozdağ,’Şu ana kadar sadece teknik direktör Hüseyin Kalpar ile görüştüm,Hüseyin hoca ile yarım saat süren bir telefon görüşmesi oldu dedi.

Öte yandan Bozdağ,Atatürk Meydanındaki ofisinde düzenlediği basın toplantısında yaptıkları görüşme sonrasında yollarını ayırdıkları teknik direktör Metin Diyadin ve ekibine şu ana kadar verdikleri hizmetlerden dolayı da teşekkür etti.

Metin Diyadin ile 1.5 yıl çalıştıklarını da ifade eden Bozdağ,bundan sonraki mesleki yaşamında Metin Diyadin’e başarılar diledi.

Başkan Bozdağ,ülkenin çok sıkıntılı günlerden geçtiğine dikkatini çekerek,sözlerine şöyle devam etti:

Bu durumda bir sponsorluk olmadan kulüp yönetmeye çalışıyoruz. Alınacak hoca her şeyden önce Giresunspor’un şartlarına,mali yapısına uyacak,en önemli hedefimiz bu.Yarın sabah da Teknik Direktör ile anlaşırız fakat sakın yanlış anlaşılmasın,8 aylığına bir teknik direktöre Mustafa Bozdağ 2 Milyon lira vermez dedi.

Şartlar uyduğu taktirde en kısa sürede bir teknik direktör ile anlaşacaklarını da belirten Başkan Bozdağ,’Şu ana kadar sadece teknik direktör Hüseyin Kalpar ile görüştüm,Hüseyin hoca ile yarım saat süren bir telefon görüşmesi yaptım.Onun dışında yazılan çizilen hiçbir teknik adam ile hiçbir görüşme yapmadım dedi.

Bozbağ,bir gazetecinin,’Hüseyin hoca ile görüşmeniz nasıl geçti sorusuna ise.’Yani Hüseyin Hoca ile maddiyata takıldık.Hüseyin hocaya biz bir fiyat verdik,o da düşünüyor,bu arada arayışlarımız da devam ediyor.Sosyal medyada İrfan Buz ile görüştüğümüz yazılmış,ben irfan hocayı çok severim,şu süreçte temasa geçmedim şeklinde konuştu.

Öte yandan İse Giresunspor Kulübü Kulüp başkanı Bozbağ’a Bir başka gazetecinin sorduğu,Adanspor futbolcusu Hakan Barış’ın geçen hafta oynanan maç sonunda yaptığı bazı hareketleri nasıl değerlendiriyorsunuz sorusuna ise Başkan Bozbağ şöyle yanıtladı:

‘Ben Hakan Barış’ın yanına gittiğimde şahsıma küfür etti.Hakan Barış bitmiş halde gelmişti Giresunspor’a,bitmiş halde de gitti,yaklaşık 40-50 bin lira para verdik bu futbolcuya.Sen gol atabilirsin,Giresunspor ilk defa da yenilmiyor,bir insanın ahlakı benim için daha önemlidir.Onun için Hakan barış’ın bundan sonraki futbol yaşamını hep beraber izleyip göreceğiz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir